Сучасний ринок етно-товарів надзвичайно різноманітний, але ми знаємо 5 причин, чому варто обрати саме FiligranaEtnica.

     Причина 1. Дизайн. Ви ніколи не знайдете у нас банальний етно-одяг. Дизайн кожної речі ретельно розроблений кращими дизайнерами України. Наш одяг гармонійно поєднує традиційні компоненти з сучасними тенденціями в моді, таким чином кожна наша річ є універсальною і легко «впишеться» на будь-якому світському заході.

     Причина 2. Якість. Весь асортимент, що знаходиться на прилавках нашого салону може витримати випробування часом. Висока якість – це невід’ємний атрибут FiligranaEtnica. Найкращі натуральні тканини, найакуратніші внутрішні шви, найвищого класу фурнітура – це далеко не весь список обов’язкових умов для того, щоб потрапити на прилавок нашого салону.

     Причина 3. Сервіс. Це правило надзвичайно принципове для FiligranaEtnica, тому сервіс у нас європейського рівня.

     Причина 4. Унікальність. Дизайн кожної сукні, блузки, сорочки розробляється нашими дизайнерами окремо, без «підказок» від колег. Ми не співпрацюємо з виробниками, які орієнтуються на кількість. Наші дизайнери – це творчі особистості з особливим трепетним підходом до роботи, які створюють не просто одяг, а шедевр в своїй ніші.

     Причина 5. Ідея. В кожен міліметр наших виробів вкладено стільки старань і натхнення, що обираючи їх, ви долучаєтеся до нашої філософії – демонстрація сучасного українства.

     Чекаємо Вас у FiligranaEtnica!

Категорії: Сукні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *