Кольори несуть в собі глибокий психологічний підтекст. Щоранку ви обираєте одяг відповідно до вашого внутрішнього стану і далеко не останню роль тут грає його забарвлення. Вишитий одяг завжди особливий. Вишиванка – це ваша візитка на урочистих подіях, важливих зібраннях, романтичних побаченнях чи атмосферних фотосесіях. Колір, який тут домінує є тим станом, котрий ви підсвідомо хочете транслювати на оточуючих. Що означає той чи інший колір ми і спробуємо з’ясувати в цій статті.

    Почнемо з білого – це чистота, непорочність, легкість. Проте в білого є одна цікава здатність – він має заспокійливу дію. Людина в білому – це завжди привабливий образ, якому довіряють і від якого віє лешким магнетизном, чистотою та охайністю. Пам’ятайте про це, якщо хочете справити на когось приємне враження – чудовий вибір для знайомства з майбутньою тещею.

    Червоний – життєстверджуючий і сильний. Які в нас образи виникають у зв’язку з цим кольором? Найчастіше це полум’я, пристрасть, сила і… небезпека. Згадайте світлофор – червоний сигналізує про неї. Жінка, яка обирає одяг такого кольору теж прагне виділятися з-поміж інших, демонструє свою впевненість та сексуальність. Якщо ви відчуваєте, що хочете одягнути таку вишиванку – саме час підкорити світ!

    Зелений – освіжаючий. Це дерева, трави, глибокий зв’язок з дарами землі – а значить багатство і стійкість. В зеленому є надійність – трава і зелень хоч і відмирають, проте обов’язково відроджуються знову. Якщо обрали його – знайте, що ви випромінюєте впевненість, товариськість і стабільність. В такому випадку добитися бажаного від співрозмовника буде значно простіше.

    Синій – божественний, глибокий. Залежно від відтінків досить сильно змінюється значення. Якщо ваш образ темно-синього кольору – ви викликаєте довіру, справляєте враження мудрої, непохитної та ділової людини. Тому, якщо сумніваєтеся чи варто на роботу одягати вишиванку насиченого синього – однозначно варто. Блакитний – навпаки, свідчить про деяку мрійливість, романтичність і свіжість. Якщо хочете зачарувати співрозмовника і налаштувати на легкість – блакитний допоможе впоратися з цим завданням. Бірюза – колір-коуч. Він надає впевненості у власні сили, допомагає в реалізації бажаного. Якщо рука тягнеться на прилавках до бірюзового кольору – ви уже прийняли внутрішнє рішення здіснювати мрії.

    А от чорний колір не простий. Якщо ви обираєте вишиванку чорного кольору, то демонструєте свою силу, магнетичність (чорна діра і космічні тіла може затягнути), твердість намірів  і неймовірну глибину. Обираючи чорний, ви підкреслюєте свою індивідуальність.

    Отже колір – це не тільки прикраса вашого тіла, але й сигнал від вашого внутрішнього я. Не бійтеся бути різними – інколи можна дозволити собі пристрасного червоного, романтичного блакитного чи спокійного білого. Вишитий одяг – це не тільки данина традиціям, але й ідея, якою ви не боїтися ділитися, а FiligranaEtnica допоможе вам обрати ту вишиванку, яка найкраще відображатиме саме ВАС.

Категорії: Сукні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *