Все, що ви хотіли про нас знати

Хто ми?

     FiligranaEtnica – це салон високого класу, де зібрані вироби кращих українських дизайнерів. Саме тут Ви зможете знайти рідні українські традиції в сучасній інтерпретації. Ідея створення салону прийшла зовсім спонтанно – один погляд на сокальську старовинну вишивку і ось вже в лютому 2016 р. був відкритий перший салон FiligranaEtnica  у Львові і, цього ж року, на День Незалежності в Києві. Наша ідея – це сучасний національний одяг, який підносить українські традиції на новий світовий рівень.

     Кольори FiligranaEtnica обрала не випадково, адже чорний – це колір землі, чорнозему, димленої кераміки, колір, від якого віє містицизмом. А червоний – це колір любові, гарячої пульсуючої крові. Їх поєднання найкраще розкриває сутність FiligranaEtnica, сутність людей, які щодня працюють над її вдосконаленням –дизайнерів: одягу, графіки, інтер’єру, митців, менеджерів, обліковців, бухгалтерів та консультантів.

Кожна сукня, що потрапляє на полиці нашого магазину є маленьким витвором мистецтва. Обираючи нас, Ви стаєте частинкою ідеї, яку ми сповідуємо – сучасному українському бути!